Emeryci
 

Skład Zarządu Koła Miejskiego Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa Rzeczypospolitej Polskiej w Lublinie VII kadencji

W dniu 25.01.2019 r. na walnym zebraniu sprawozdawczo - wyborczym Koła Miejskiego ZEiRP RP w Lublinie ukonstytuował się nowy Zarząd Koła i Komisja Rewizyjna Koła.

Skład Zarządu Koła Miejskiego  Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa Rzeczypospolitej Polskiej w Lublinie VII kadencji od dnia 25 stycznia 2019 r.:

Zarząd Koła   
1. Prezes -  Lucyna Mościcka
2. V-ce Prezes – Stanisław Marek
3. Sekretarz - Kazimierz Jasiński
4. Skarbnik - Elżbieta Żydek
5. Członek Zarządu – Paweł Dworak
6. Członek Zarządu – Adam Skowronek
7. Członek Zarządu - Krzysztof Wójcik
 

Komisja Rewizyjna Koła   
1. Przewodniczący - Grzegorz Gorzel
2. Sekretarz – Halina Kamińska 
3. Członek - Janina Żochowska
 
 
   

Wycieczka Kotlina Kłodzka i Praga - 19-23.06.2019 r. (5 dni) koszt 799,- zł.

Koleżanki i Koledzy Prezesi Kół

Zgodnie z Waszymi sugestiami w przyszłym roku planujemy, oprócz wycieczki zagranicznej, wycieczkę krajową w miesiącu czerwcu.  W załączeniu przesyłam ofertę na wycieczkę w Kotlinę Kłodzką z wyjazdem do Pragi i czeskiego miasta skalnego.

Chętnych proszę o zgłaszanie się do Kolegi Adama Skowronka w terminie do dnia 20 stycznia.

Do końca stycznia 2019 r trzeba będzie wpłacić zaliczkę w wysokości 300 zł na konto Biura COOL TUR. 

 

Pozdrawiam, przesyłając życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia i radości w nadchodzącym 2019 Roku.

 

Stanisław Marek

 

Wycieczka do ALBANII - informacje

Koleżanki i Koledzy Prezesi Kół

W nawiązaniu do przesłanej oferty na wycieczkę do Albanii, informuję że duża grupa osób zainteresowanych Albanią zniechęcona jest programem wylotu z odległych Katowic (co podroży koszt wycieczki) oraz późnym wrześniowym terminem.

Dlatego też zrezygnowałem z przedstawionej oferty Biura GULIVER i znalazłem korzystniejszą ofertę w podobnej cenie. Korzystniejsza bo:

- w terminie od 09 do 16 września 2019r.

- wylot z lotniska Okęcie w Warszawie, koszt transferu w cenie wycieczki

- miejsce to samo, wyżywienie także "all inclusive" i pobyt w podobnym nowym hotelu czterogwiazdkowym

Nie posiadam jeszcze dokładnej oferty ale z ustaleń z biurem turystycznym będzie ona gotowa po Świętach i z terminem wpłaty zaliczki do końca stycznia 2019 r.

Proszę zatem o przemyślenia w okresie świątecznym i zgłaszanie się do mnie zaraz po otrzymaniu od nas OFERTY.

 

Zarząd Wojewódzki ZEiRP w Lublinie

Prezes- Stanisław Marek

         

Apel o pomoc dla Krzysztofa Maślankiewicza

Zarząd Koła ZEiRP RP w Lublinie prosi  członków Koła, czytających ten apel o czynne zaangażowanie się w pomoc dla naszego kolegi, będącego obecnie w potrzebie. Informacja jak to zrobić znajduje się poniżej.

                                                                                        Za Zarząd: Paweł Dworak

 

   

Oferty wycieczek w 2018 roku

 OFERTY WYCIECZEK W 2018 ROKU 

   

W listopadzie 2017 r. emeryci pożarnictwa z Koła Emerytów w Lublinie uczestniczyli w intencyjnej mszy św., pamiętali też o kolegach żyjących i tych co odeszli na wieczną służbę

W dniu 9 listopada 2017 roku o godz. 7.30 w kościele pw. Świętego Wojciecha na ul. Podwale 15 w Lublinie odprawiona została msza święta w intencji zmarłych strażaków, członków Ochotniczych Straży Pożarnych, pracowników cywilnych i seniorów służby pożarniczej, oraz zmarłych z ich rodzin. Mszę św. odprawił ks. kapelan Mirosław Ładniak. W mszy św. uczestniczyli czynni funkcjonariusze pożarnictwa z Lubelskim Komendantem Wojewódzkim PSP na czele. Tradycyjnie, jak co roku w mszy św. uczestniczyli też członkowie Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP Koło w Lublinie. Po mszy św. wykonano okolicznościowe zdjęcie a ks. Mirosław Ładniak zaprosił wszystkich uczestników mszy św. na smaczny poczęstunek.

 

Wycieczka członków Koła ZE i RP w Lublinie do Kazimierza i Janowca

W dniu 25.09.2017r. Zarząd Koła Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Lublinie zorganizował dla 28 członków Koła wycieczkę do Kazimierza i Janowca. Kazimierz Dolny jest prawdziwą perłą, jednym z najcenniejszych i najbardziej urokliwych miejsc w Polsce. Jest też jedną z najbardziej znanych miejscowości turystyczno-wypoczynkowych w kraju i za granicą. Znany jest ze swoich związków ze sztuką, oraz z tego, że stał się oazą twórców. Wielu malarzy ma tu swoje galerie, pracownie, odbywają się tu też plenery malarskie. Wyjątkowość Kazimierza opiera się głównie na bogactwie kulturowym i na tradycji bohemy malarskiej, literackiej i twórczej w szerokim rozumieniu tego słowa. Miasteczko posiada ogromną ilość obiektów i miejsc zabytkowych, udostępnianych zwiedzającym (m.in. obiekty sakralne, zabytkowe budynki Muzeum Nadwiślańskiego, synagoga, zespół zamkowy, budownictwo drewniane).

 


Strona 1 z 2